Informacje o PT Dental

Clear aligner

Uśmiechaj się szeroko podczas prostowania zębów w czasie trwania terapii nie musisz wstydzić się swego uśmiechu

Metoda Clear Aligner
Twórcą metody jest Tae Weon Kim. Clear Aligner to innowacyjna metoda leczenia niewielkich wad zgryzu z użyciem niewidocznych nakładek. Clear Aligner stała się nieodłączną częścią leczenia ortodontycznego głównie w przypadku osób dorosłych. Nakładki łączą optymalne rezultaty leczenia z dużym komfortem pacjenta.
Zalety nakładek Clear Aligner:

  • Komfortowe i przyjazne - brak śrub i drutów obecnych w zwykłych aparatach ortodontycznych sprawa, że są one niezwykle wygodne, ich noszenie jest praktycznie bezbolesne.
  • Niewidoczne - wykonane są z przeźroczystego (transparentnego) materiału i dzięki temu są prawie niezauważalne
  • Zdejmowalne - można je w każdej chwili zdjąć np. przed posiłkiem, myciem zębów, czy ważnym spotkaniem
  • Higieniczne - metoda ta pozwala na zachowanie perfekcyjnej higieny jamy ustnej, ponieważ żadne elementy nie są na stałe przymocowane do zębów
  • Efektywne - koncepcja CA pozwala przesuwać zęby o 1mm co 3 tygodnie. Przy użyciu aparatu stałego jest to możliwe dopiero po 2-3 miesiącach. Skraca to czas leczenia około 3-4 razy. W wielu przypadkach jest o wiele bardziej preferowane niż zwykłe aparaty ortodontyczne
  • Nakładki Clear Aligner mogą być wykonywane tyko w autoryzowanych laboratoriach dentystycznych.

PT DENTAL

Oferujemy szeroki zakres leczenia stomatologicznego w miłej atmosferze z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i materiałów.

Kontakt

ul. Ks.Wł. Sedlaka 4/6/8, Radom
09:00 - 20:00
48 363 33 60
Leczymy dzieci

"Małych pacjentów zapraszamy na bezstresowe seanse w kolorowym pokoju w towarzystwie ulubionych bajek. Nagrody po wizycie u stomatologa zwieńczają miły pobyt w gabinecie dentystycznym."